Children's Place Панталони портокалови неон Состав: 100% памук Достапни и во розева неон боја .. Category: Anvils Product #: 5330 Regular price: 399 ден. 399 Available from: sofiland.mk
Панталони портокалови неон

Панталони портокалови неон

399 ден.
Производител: Children's Place
Шифра на производ: 5330
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големина:
  • Состав: 100% памук
  • Достапни и во розева неон боја

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS