Children's Place Блуза дино Состав: 60 % памук 40 % полиестер .. Category: Anvils Product #: 7001 Regular price: 399 ден. 399 Available from: sofiland.mk
Блуза дино

Блуза дино

399 ден.
Производител: Children's Place
Шифра на производ: 7001
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големина:
  • Состав:
  • 60 % памук
  • 40 % полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS