Момче ( 5-16 год )

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блуза bump it bro
Состав: 100 % памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза control freak
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза legend on the court
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза monday
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза ninja
Состав: 100 % памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза yeah i'm amazing
Состав: 60% памук 40% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза дино
Состав: 60 % памук 40 % полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Кошула карирана
Состав: 100% памук ..
599 ден.
без ДДВ: 599 ден.
Карго панталони милитари зелени
Состав: 100% памук Ластик на половината, без копче Странични џебови со поклоп и заден џеб (по..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Карго панталони милитари сиви
Состав: 100% памук Ластик на половината, без копче Странични џебови со поклоп и заден џеб (по..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Карго панталони тегет
Состав: 100% памук Ластик на половината, без копче Странични џебови со поклоп и заден џеб (по..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Фармерки
​Состав: 67% памук, 34% полиестер Специјално третирани за излитен изглед Модел: скини ( skinn..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Фармерки светли
​Состав: 100% памук Специјално третирани за излитен изглед Модел: скини ( skinny ) Внатрешн..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Фармерки сиви
​Состав: 100% памук Модел: скини ( skinny ) Внатрешни ластичиња за подесување на големин..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Фармерки темно индиго
​Состав: 100% памук Модел: скини ( skinny ) Внатрешни ластичиња за подесување на големин..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Фармерки црни
​Состав: 100% памук Модел: скини ( skinny ) Внатрешни ластичиња за подесување на големин..
1.000 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS