Момче ( 1-5 год )

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фармерки црни
Состав: 75% памук, 25 % полиестер Модел: скини ( skinny ) Боја : црни ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Карго панталони
Состав: 100% памук Ластик на половината, без копче Странични џебови со поклоп  Внатреш..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Карго панталони
Состав: 100% памук Ластик на половината, без копче Странични џебови со поклоп  Внатреш..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Карго панталони
Состав: 100% памук Ластик на половината, без копче Странични џебови со поклоп  Внатреш..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Фармерки
Состав: 75% памук, 25% полиестер Специјално третирани за излитен изглед Модел: скини ( skinny ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Фармерки сиви
Состав: 100% памук Модел: скини ( skinny ) Боја: Светло сиви ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Фармерки темно индиго
Состав: 100% памук Модел: скини ( skinny Боја; тегет ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2022. UKION SHOPS