Фустани

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фустан princess of everything
  Состав:  Тело: 60 % памук, 40 % полиестер Здолниште: Изработено од 100 %..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан бел со точки
Состав:  60% памук 40% полистер ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан во жолти риги
Состав: тело: 100% памук здолниште: 100% полиестер ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан со пеперутки
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан со срциња
Состав:  60% памук 40% полистер ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан mini squad
Состав:  Тело: 100% памук Здолниште: 100% полиестер ..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.480 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS