Блузи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блуза  beautiful like mama
Состав: 100% памук ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блуза daddys cutie
Состав: 100% памук ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блуза love
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блуза queen like mama
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блуза розева unicorn
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блуза со пингвин
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блуза со снешко
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
299 ден.
без ДДВ: 299 ден.
Блузон happy
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блузон rainbow
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2022. UKION SHOPS