Девојче ( 1-5 год )

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блуза  beautiful like mama
Состав: 100% памук ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Блуза daddys cutie
Состав: 100% памук ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Блуза love
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Блуза queen like mama
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Блуза розева unicorn
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Блуза со пингвин
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Блуза со снешко
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
520 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Хеланки розеви со златна линија
Состав: 94% памук 6% еластин ..
530 ден.
без ДДВ: 530 ден.
Блузон happy
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
620 ден.
без ДДВ: 620 ден.
Блузон rainbow
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
620 ден.
без ДДВ: 620 ден.
Блузон со unicorn
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
620 ден.
без ДДВ: 620 ден.
Блузон со срциња
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
620 ден.
без ДДВ: 620 ден.
Долен дел од тренерки happy
Состав: 52% памук 48% полиестер ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Долен дел од тренерки rainbow
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Долен дел од тренерки со срциња
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Тренерки розеви со бела линија
Состав: 55% памук 45% полиестер ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Дуксер полар rainbow
Состав 100% полиестер ..
1.090 ден.
без ДДВ: 1.090 ден.
Фустан  со unicorn
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
1.180 ден.
без ДДВ: 1.180 ден.
Фустан  со срце
Состав:   55% памук 45% полиестер ..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.380 ден.
Фустан со пеперутка
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.380 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS