Ташни

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ташна црно/бела  MK
Опис на производот: Средна големина Една голема преграда,една мала преграда со патент и две ..
16.400 ден.
без ДДВ: 16.400 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS