Children's Place Фустан mini squad Состав:  Тело: 100% памук Здолниште: 100% полиестер .. Category: Anvils Product #: 7023 Regular price: 1.480 ден. 1.480 Available from: sofiland.mk
Фустан mini squad

Фустан mini squad

1.480 ден.
Производител: Children's Place
Шифра на производ: 7023
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големина:
  • Состав: 
  • Тело:
  • 100% памук
  • Здолниште:
  • 100% полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS