Блузи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блуза be uniqe
Состав: 100 % памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза dance crew
Состав: 100 % памук  ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза i love all my squishies
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза i love my bff
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза sister vibes
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза weekends got me like
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со unicorn сива
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со девојчиња
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со зајче
Состав: 100 % памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со лама
Состав: 100 % памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со пеперутка
Состав: 100 % памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2021. UKION SHOPS