Девојче ( 5-16 год )

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блуза i love all my squishies
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со unicorn сива
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со ѕвезда
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со лама
Состав:  50% памук 50% полестер ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блуза со тигар
Состав: 100% памук ..
399 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Блузон шарен peace
Состав: 52% памук 48% полиестер ..
499 ден.
без ДДВ: 499 ден.
Хеланки сиви
Состав: 58% памук 6% еластин 36% полиестер ..
499 ден.
без ДДВ: 499 ден.
Хеланки со принт сиви
Состав: 95% памук 5% еластин ..
499 ден.
без ДДВ: 499 ден.
Хеланки тегет
Состав: 58% памук 6% еластин 36% полиестер ..
499 ден.
без ДДВ: 499 ден.
Дуксер сив
Состав:  55% памук 45% полиестер ..
599 ден.
без ДДВ: 599 ден.
Фустан сив со бели риги
Состав:  95% полиестер 5% еластин ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан со риги
Состав:  60% памук 40% полиестер ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Фустан со срциња
Состав: 60% памук 40% полиестер ..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.

За нас

Продавницата за детска облека Софиленд своите корени ги влече уште од 2006 година, а се наоѓа во трговскиот Т.Ц. Лептокарија - Скопје.

Облеката се увезува од САД, од реномираните детски брендови : Children's Place, Carters, Osh Kosh, GAP и др. Асортиманот постојано се проширува, а ги опфаќа децата од 0-16 год.

Читај повеќе..

Контакт

  • 02/3077238
  • sofilandmacedonia@gmail.com

Facebook

sofiland.mk © 2022. UKION SHOPS